منیژه

از هر دری سخنی از هر جایی مطلبی

مردان زن دار

سلام دوستان

امروز میخوام در مورد مردانی صحبت کنم که زن دارن و هم اعتماد به نفس .

مردانی در جامعه ما وجود دارن که بدون اینکه به موقعیت خودشان و کسانی که با آنها زندگی میکنن توجه کنن به فکر فقط خودشان هستن .

من فکر میکنم این مردان چند دسته هستن :

یک: خوک صفتن          دو:خودخواهن .   سه : مشکل اخلاقی

چهار : مشکل خانواده ( بعید میدانم درصدش زیاد باشه )

بعضی از آقایان زن دار مانند خوک دوست دارن که چندین زن داشته باشن و بدون اینکه به آنها توجه داشته باشن به خواسته های خودشان توجه دارن و بس .

بعضی از آقایان زن دار خود خواهن همش به فکر خوش گذرانی خودشان هستن و میخواهن به آرزوهایشان برسن اگه زن سفید دارن دنبال زن سیاه هستن اگه زن کوتاه دارن دنبال زن بلندقد هستن اگه زن چاق دارن دنبال زن لاغر هستن یا بلعکس اینها که گفتم .

بعضی از آقایان کثیفن اصلا عادت به کثافت کاری و لااوبالی هستن و دنبال زنهای مورد علاقه خودشان هستن نه برای ازدواج برای تفریح و خوشگذرانی . گاهی اوقات انکار میکنن که زن دارن و دنبال زن مورد علاقه شان میگردن و با این روش شما را توی دام خودشان می اندازن بعد که میفهمی که خیلی دیر شده . گاهی اوقات زندگیشان را تباه میکنن و زنشان که میفهمد طلاق داده دنبال زنهای دیگر میروند .

بعضی از آقایان میفرمایند که ما مشگل داریم زنمان به ما توجه نمیکنه دنبال بچه هاشه . به این نکته توجه کنید میگه بچه هاش انگار این بچه ها مال بقال سر کوچه اس و مال این آقا نیست . شعار این آقایان این است که کمبود محبت داریم به من توجه نمیشه. گاهی اوقات راست میگویند . ما زنان ایرانی فکر میکنیم که فقط غذا خوب درست کنیم و بچه ها رو تربیت کنیم کافیه . نه باباجان ببین مردت چی لازم داره . کمبوداشو میره جایی دیگه . شوهر داری کردن یک سیاست خاص خودشو داره . اگه یک کمی توجه کنیم که مردامون چی میخوان همه چی درسته . نمیگم ۱۰۰٪ ولی کمی درست میشه . که اون هم بر میگرده به ذات خودشون .

جالبه در کشورهای اروپایی مرده تمام عشق و حال و صفاشو میکنه بعد با عشق ازدواج میکنه و پا بند اصول و عقایدش میمونه . ولی در ایران مرده در زمان مجردی محدوده همینکه زن میگیره انگار پاسپورت عشق و حالو بهش تقدیم میکنن تازه شروع میکنه عشق و حالشو شروع کردن و میگه کسی بهم شک نمیکنه میگن بابا مرده زن داره محاله این کارو بکنه .

بدبخت و بیچاره زناشون پای گاز دارن قرمه سبزی مورد علاقه شوهرشونو درست میکنن از این طرف مرده داره عشق و حال میکنه . شب که میاد میگه خسته و مردم میخوام بخوابم . فردا که میشه فردا هر جا میشنی میگی شوهرم بدبخت تا دیر وقت کار میکنه وقتی میاد خونه اینقدر خسته اس که بیچاره شام نمیتونه بخوره بمیرم براش .

باباجان برای خودت بمیر از هیجا خبر نداری مردا با کارشون لذت میبرن ولی تورو برای کلفتی و آشپزی میخوان و باز شدن سد راه که بتونن به امیالشون برسن .

من یک سوال از آقایان زن دار دارم ؟؟

اینکه زن های بیرون چی دارن که زنهای خودتون ندارن ؟؟؟؟

یک سوال از همجنسهای خودم دارم ؟؟

اینکه آقایانی که زن و بچه هاشون خیانت میکنن فکر میکنید به شماها خیانت نمی کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 

منتظر نظراتون هستم

 

 

+ نوشته شده در  ۸۹/۱۰/۱۱ساعت 9:40  توسط  منیژه   |